Pomimo naprawdę letniej aury za oknem nie zwalniamy tempa – wręcz przeciwnie – jesteśmy spragnieni kolejnych wyzwań! Tym razem, swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i kreatywnością, mogliśmy wykazać się dla marki mFiananse. To spółka z grupy mBank, która dzięki współpracy z kilkunastoma bankami pomaga finansować, m.in.: zakup mieszkania, budowę domu czy kupno auta. Nasza niezastąpiona ekipa jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację koncepcji kreatywnej serwisu internetowego mFinanse, a także strategię komunikacji i promocji tej platformy.

Początek naszych działań marketingowych zaczęliśmy od przeprowadzenia wnikliwej analizy rynku. Pomogła nam ona dostosować naszą strategię do najnowszych trendów obowiązujących w branży finansowej. Dodatkowo przeprowadziliśmy badania insightowe z pracownikami spółki mFinanse. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie okazały się niezwykle istotnym elementem przygotowanej przez nas koncepcji kreatywnej serwisu internetowego. W efekcie powstała przejrzysta i intuicyjna platforma, która jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów korzystających z usług oferowanych przez mFinanse.

Kolejnym krokiem było przygotowanie praktycznych makiet, atrakcyjnych wizualnie projektów graficznych, jak i kodowanie całego serwisu. Zadbaliśmy także o funkcjonalność platformy. Wszyscy zainteresowani produktami mFinanse mogą teraz z łatwością korzystać z kalkulatorów kredytowych oraz zlokalizować placówki należące do popularnej sieci bankowej. Co więcej, klienci mogą także skorzystać z porad i informacji dostępnych na blogu kredytowym, które rozwieją ich wszystkie wątpliwości. Natomiast potencjalni pracownicy mFinanse zyskali dodatkowe i funkcjonalne miejsce, gdzie mogą zgłosić swoją aplikację do pracy.