Dzisiejszy świat kręci się wokół designu, współczesne trendy mieszają style i tworzą nowe koncepcje, a komunikacja nigdy nie była tak dostępna. Jednak bez odpowiedniej strategii szytej na miarę odbiorców, nie łatwo jest dotrzeć do nich przez nawarstwiające się gąszcze komunikatów. Zatem jeśli oczekujemy od kampanii konkretnych efektów, musimy się do niej konkretnie przygotować. Jak to wyglądało w przypadku SWISS KRONO, marki, która jest synonimem szwajcarskiej jakości?

Marka SWISS KRONO, wprowadzając do swojej oferty nowość – elementy dekoracyjne WALLDESIGN podjęła z nami współpracę obejmującą stworzenie strategii komunikacji, kampanii launchingowej oraz materiałów marketingowych nowego produktu. Nie ukrywamy, że współpraca z tak doświadczonym partnerem to dla nas zaszczyt, nie można bowiem przejść obojętnie obok marki mogącej pochwalić się ponad 50-letnim doświedczeniem. SWISS KRONO jest największym producentem płyt i wyrobów drewnopochodnych w Polsce. W odpowiedzi na obowiązujące trendy oraz potrzeby swoich klientów firma wprowadziła kolekcję elementów dekoracyjnych WALLDESIGN.

W ramach współpracy poza strategią komunikacji i kampanią lauchingową, byliśmy odpowiedzialni również za naming i branding nowego produktu oraz materiały promocyjne, które nie tylko zaprezentują ścienne innowacje, ale także staną się inspiracją do kreowania przestrzeni wokół siebie. Zaprojektowaliśmy reklamę prasową z ambasadorem marki, Tomaszem Kammelem, a także zajęliśmy się organizacją i koordynacją cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu “Zostań WALLDESIGNEREM”. Do współpracy zaangażowaliśmy Alinę Szklarską – właścicielkę popularnego bloga Design Your Life. Do naszych zadań należało także przygotowanie nowoczesnej szaty graficznej katalogu produktów WALLDESIGN.

Idąc dalej stworzyliśmy dedykowaną nowemu produktowi stronę internetową typu microsite, animację produktową oraz wrażeniową, jak również materiały BTL i digital, tak, aby w maksymalny sposób dotrzeć do odbiorców i zarazem potencjalnych klientów marki, kładąc akcent na nowe produkty i ich promocję.

WALLDESIGN dostępny jest online oraz u dystrybutorów SWISS KRONO, a także w sklepach takich jak Castorama, Leroy Merlin czy Europlus.