Miłość unosi się w powietrzu

Prezent walentynkowy niejednej osobie spędza sen z powiek. Na każdym kroku sklepy kuszą setkami ofert i promocji, od których kręci się w głowie. Wybór nie należy do najłatwiejszych, jeśli dodatkowo zależy nam na tym, żeby prezent był trafiony. Aby ułatwić to zadanie Polskie Linie Lotnicze LOT zorganizowały wyjątkową promocję, w trakcie której klienci mogli kupić bilety w super cenie tylko dla dwojga. Za koncepcję kreatywną kampanii reklamowej odpowiadała agencja PA. Zmieniając nieco słowa piosenki zespołu The Beatles, komunikowaliśmy, że LOT, to wszystko czego zakochani potrzebują na Walentynki!

“All you need is LOT” – tak brzmiało hasło Walentynkowej Promocji. W dniach od 12-14 lutego 2018 roku klienci mogli zaskoczyć ukochaną osobę romantyczną wycieczką i wybrać idealny dla siebie kierunek. Podjęte przez nas działania marketingowe zostały przeprowadzone nie tylko na rynku polskim, ale również niemieckim, francuskim, włoskim i węgierskim. Materiały promocyjne zostały przygotowane także dedykowanym rynkom wersjom językowym. W ramach projektu, byliśmy odpowiedzialni m.in. za Key Visual, hasło promocyjne, mailingi, banery oraz kreacje graficzne na stronę internetową lot.com i media społecznościowe.

PA obsługuje Polskie Linie Lotnicze LOT od 4 lat. W agencji odpowiadamy za przygotowanie koncepcji kreatywnych zarówno kampanii sprzedażowych oraz wizerunkowych. Efekt podjętych działań PromoAgency dla LOT-u można zobaczyć offline i online na blisko 35 rynkach na całym świecie.