Kolejny raz udowodniliśmy, że mamy głowę pełną pomysłów. Potwierdzeniem tych słów są nasze działania dla marki BP, dla której trzeci raz z rzędu przygotowaliśmy Katalog Nagród BP, tym razem na sezon 2018/2019.

W drugiej połowie października 2018 roku marka BP zaprezentowała najnowszy Katalog Nagród BP na sezon 2018/2019 pod hasłem “Świat poczeka”. Właśnie tym motywem przewodnim postanowiliśmy zachęcić wszystkich użytkowników popularnego programu lojalnościowego PAYBACK do zbierania punktów i ich wymiany na atrakcyjne nagrody. W ramach wygranego przetargu, byliśmy odpowiedzialni za kompleksową obsługę marketingową, a także całoroczną strategię komunikacji tego projektu. Przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy m.in. autorską koncepcję kreatywną, a także zadbaliśmy o nowoczesną i atrakcyjną szatę graficzną katalogu. Co więcej, na potrzeby premiery najnowszego Katalogu Nagród BP, zaprojektowaliśmy materiały POS, bannery reklamowe, a także mailingi. Najnowszy efekt pomiędzy PA a BP możecie zobaczyć zarówno na stacjach BP, w mediach społecznościowych, jak i na stronach internetowych bpkatalog.pl i payback.pl.

Tworząc najnowszy Katalog Nagród BP inspirowaliśmy się stylem życia slow life. Do jego promocji zaangażowaliśmy właścicieli popularnego bloga „Busem Przez Świat”, którzy zachęcają innych do podróżowania i realizacji swoich marzeń. Karol i Ola Lewandowscy, poprzez swoją społeczną aktywność, idealnie komponują się z główną ideą, o którą została oparta cała koncepcja kreatywna. Na okładce nowego katalogu zamieściliśmy zdjęcie ekipy „Busem Przez Świat”, która z każdą kolejną wyprawą udowadnia, że warto podążać własną ścieżką.