W drugiej połowie kwietnia pod hasłem „Daj sobie powód do radości” zaprezentowaliśmy wiosenną edycję Katalogu Nagród BP na sezon 2018/2019. Podczas tworzenia projektu dla stacji BP inspirowaliśmy się motywem slow life oraz niezwykle popularnym trendem zero waste. Nie brakuje w nim zatem artykułów wielokrotnego użytku, które stanowią alternatywę dla miłośników minimalizmu i ekologicznego stylu życia.

Niezastąpiona ekipa #PA jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę marketingową Katalogu Nagród na sezon 2018/2019. Do naszych zadań należało zarówno przygotowanie, jak i realizacja koncepcji kreatywnej oraz zaprojektowanie atrakcyjnej szaty graficznej tego projektu. Co więcej, stworzyliśmy także serwis internetowy bpkatalog.pl, gdzie wszyscy zainteresowani są na bieżąco informowani o aktualnych promocjach i rabatach dostępnych w ramach katalogu BP.

Do kampanii promocyjnej wiosennej odsłony Katalogu Nagród BP zaprosiliśmy charyzmatycznych autorów bloga „Busem przez Świat”. Karol i Ola Lewandowscy, poprzez swoją społeczną aktywność, idealnie odzwierciedlają główną ideą, o którą została oparta cała koncepcja kreatywna. Na okładce wykorzystaliśmy autorskie zdjęcie popularnych podróżników. W otoczeniu alpejskiego krajobrazu zachęcali oni zarówno do podróżowania oraz spełniania swoich marzeń, jak i wymiany punktów PAYBACK na atrakcyjne nagrody.