it marketing
IT marketing

Tworzenie i realizacja kompleksowych usług związanych z IT marketingiem w praktyce to ogromne wyzwanie. W świecie zawiłych technologii korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, a fundament naszych działań marketingowych opieramy o analityczny background i biznesowe podejście. Zdobywane latami doświadczenie w realizacjach IT sprawiło, że zaufało nam wielu Klientów – to właśnie ich zadowolenie jest dla nas najcenniejszą walutą. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się o skuteczności oferowanych przez nas usług związanych z IT marketingiem.

Jak rozumiemy skuteczny IT marketing?

 

Zrozumienie potrzeb branży IT jest dla nas jedną z kluczowych inwestycji na przyszłość. Stosując analityczne narzędzia i metody wyciągamy wnioski, które przekuwamy w optymalizację naszych działań. Liczy się dla nas zrozumienie branży i partnerstwo, dzięki czemu dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, by wspierać ich w podejmowaniu trafnych decyzji. Działamy zwinnie i opieramy się przede wszystkim na sprawdzonych danych, a to podstawa skutecznych realizacji w IT marketingu.

 

Nasze przykładowe realizacje, czyli IT marketing w praktyce

 

Rynek IT wymaga specyficznych i dopasowanych działań w zakresie IT marketingu . Wizualizujemy innowacyjne pomysły, by mogły stać się rzeczywistością. Wśród naszych realizacji znajdziecie szeroką gamę cyfrowych produktów. Od systemów internetowych i aplikacji mobilnych, aż po interfejsy urządzeń. Specjalizujemy się w czterech obszarach z sektora IT. Sprawdź realizacje dla liderów, którzy już nam zaufali.

 

1. Application Visualisation

 

Masz pomysł na aplikację, ale chcesz sprawdzić jego trafność i opłacalność jeszcze przed rozpoczęciem prac? Skontaktuj się z nami! Ustrykturyzujemy Twoją wizję w oparciu o badanie celów biznesowych i potrzeby grupy docelowej. Stworzymy działający prototyp w wersji demo czy działającego MVP. Oszczędź czas i budżet – testuj, sprzedawaj założenia produktu jeszcze przed jego powstaniem. W zakresie IT marketingu aplikacji mobilnych oferujemy:

 1. Design thinking,
 2. Design workshops,
 3. Functional mock-ups UX/UI,
 4. Graphic design of the application,
 5. Interface design.

Sprawdź aplikację mobilną do zarządzania pobytem gości, którą zaprojektowaliśmy dla legendarnego hotelu Atlantis the Palm w Dubaju.

2. Launch of the product

 

Posiadasz gotowe, przetestowane i działające rozwiązanie? Czas na launching! Stworzymy tożsamość Twojego produktu, jego oprawę wizualną, logotyp, strategię komunikacji, stronę internetową, jak również atrakcyjne mockupy. Są one niezbędne, aby kampania launchingowa przyniosła tysiące nowych użytkowników i setki pozytywnych recenzji. W obszarze IT marketingu w praktyce oferujemy:

 1. Communication strategy,
 2. Branding,
 3. Naming,
 4. Insight research,
 5. Functional mock-ups,
 6. Graphic design,
 7. Front-end and back-end coding,
 8. UX/UI.

 

Sprawdź nasz projekt najnowszego systemu ERP, który przygotowaliśmy w ramach oprogramowania TRIVA.

3. Redesign

 

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie UX/UI oraz IT marketingu w praktyce  stworzymy dla Ciebie odświeżony, nowoczesny i funkcjonalny interfejs aplikacji webowej lub mobilnej. Oferujemy działania w następujących obszarach:

 

 1. Concept and design workshops,
 2. Functional mock-ups,
 3. Graphic designs of individual views,
 4. Views of application components,
 5. Functional mock-ups,
 6. Mobile-friendly responsive designs.

 

Co zrobiliśmy dla marki BP Polska w ramach IT marketingu? Sprawdź tutaj.

4. Marketing BMC

 

W ramach IT marketingu będziemy odpowiedzialni za proces budowania i wdrażania kompleksowej strategii marketingowej produktu IT. Zaprojektujemy go w oparciu o Business Model Canvas. Przejdziemy wspólnie przez takie elementy jak: Customer Segment, Value Propositions, Channels, Customer Relationships, Revenue Streams, Key Resources, Key Activities, Key Partners oraz Cost Structure. Dostosujemy go także do zmieniających się trendów, technologii i potrzeb konsumentów, a cały proces zintegrujemy z Twoim systemem ERP. Wspieramy firmy w zakresie:

 

 1. Audit,
 2. Communication strategy,
 3. Insight research,
 4. Functional mock-ups,
 5. Graphic design,
 6. Front-end and back-end coding,
 7. Integration with internal CRM,
 8. Advertising/promotional campaign.

 

Jak wygląda serwis internetowy, który przygotowaliśmy dla mFinanse? Kliknij tutaj.

 

Powyżej przedstawiliśmy nasze realizacje dla liderów w swoich branżach w zakresie IT marketingu – teraz czas na Ciebie! Wyślij nam swój brief.