Słyszeliście o Akademii Mistrza? To wyjątkowa inicjatywa, która jest miejscem spotkań profesjonalistów i pasjonatów, jak również przestrzenią edukacyjną dla całej branży cukierniczo-piekarniczej. O sukcesie tej platformy świadczy imponująca liczba uczestników  licznych szkoleń i warsztatów. Pod okiem mistrzów doskonalą oni swoje rzemiosło, znacząco podnosząc kwalifikacje zawodowe i biznesowe, które bezpośrednio wpływają na rozwój i prestiż zawodu cukiernika w Polsce.

Wieloletnia współpraca PA i Kruszwicy sprawiła, że w maksymalny sposób poznaliśmy potrzeby młodych adeptów słodkiego rzemiosła oraz przedstawicieli przemysłu cukierniczego. Uwzględniając obecne trendy, stworzyliśmy szytą na miarę strategię komunikacji, a także zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy flagowe narzędzie B2B. W ramach koncepcji kreatywnej wprowadziliśmy zmiany zarówno w konstrukcji, jak i identyfikacji wizualnej platformy Akademia Mistrza. Nowy projekt strony internetowej został utrzymany w delikatnej i pastelowej kolorystyce, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt niezwykle przejrzystego, nowoczesnego i intuicyjnego serwisu.

Już od 4 lat prowadzimy działania marketingowe Akademii Mistrza, które pomagają szkolić warsztat cukierniczy. Za pomocą angażujących treści zapewniamy wszystkim zainteresowanym inspirujące pomysły i praktyczne porady w atrakcyjnej i nowoczesnej formie.