Facebook
Facebook Google Pinterest Linkedin

ZT Kruszwica

#Strategia #Design #VideoMarketing

ZT Kruszwica

Dla marki Kruszwica przygotowaliśmy strategię wdrożenia flagowego narzędzia komunikacji B2B. Akademia Mistrza stanowi nieocenioną pomoc dla profesjonalistów z branży cukierniczej. Do naszych zadań należało stworzenie architektury informacji, opracowanie i redakcja treści, a także projekt graficzny i wdrożenie serwisu.

Nowoczesne narzędzie komunikacji

Akademia Mistrza, nowa platforma komunikacyjna, stała się miejscem spotkań profesjonalistów i pasjonatów. Pełni również funkcję przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz doskonalenia swojego warsztatu kulinarnego.

Nowoczesne narzędzie komunikacji

Strategia komunikacji B2B

Stworzona przez nas strategia marki Akademia Mistrza odpowiada na potrzeby branży cukierniczo-piekarskiej.  Na jej podstawie została stworzona platforma komunikacji, podzielona na dwie strefy – Warsztat mistrza oraz Zarządzanie biznesem.

Strategia komunikacji B2B

Rozwój i promocja platformy

W odpowiedzi na potrzeby grupy docelowej nieustannie rozwijamy platformę. Nowe treści pojawiające się w serwisie pomagają w doskonaleniu warsztatu kulinarnego oraz zachęcają do aktywnego uczestnictwa w szkoleniach i konkursach prowadzonych przez Akademię.

Rozwój i promocja platformy

Subscribe to our newsletter

 
next-section
prev-section