Facebook
Facebook Google Pinterest Linkedin

Hilton Cracow

#web design #kampania launchingowa #digital

Hilton Cracow

Do naszych zadań należało przygotowanie i wdrożenie strony internetowej obiektu, opracowanie zintegrowanej strategii promocji oraz realizacja wynikających z niej działań (kampanii teaserowej w mediach społecznościowych i pełnej obsługi w obszarze interactive).

Nowoczesna stona internetowa

Aby w nieszablonowy sposób przedstawić ofertę największego obiektu hotelowo-konferencyjnego w Krakowie, przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową podzieloną na 4 strefy.  Przestrzeń, innowacje, komfort i odpoczynek to wyróżniki pierwszego w Europie Double Tree by Hilton połączonego z Hampton by Hilton.

Nowoczesna stona internetowa

Strategia contentowa

Najwyższe światowe standardy i świetna lokalizacja – to znaki rozpoznawcze nowego kompleksu hotelowo-konferencyjnego, który powstaje w Krakowie. Od kilkunastu miesięcy mamy przyjemność pracować nad zintegrowaną strategią promocji tego obiektu, będąc odpowiedzialnymi za serwis internetowy, kampanię teaserową w mediach społecznościowych oraz pełną obsługę działań w obszarze interactive.

Strategia contentowa

Kampania lunchingowa

Teaserowa akcja w mediach społecznościowych była dla nas wyzwaniem. Tworząc koncepcję kampanii nie spodziewaliśmy się, że blisko 3 tysiące aktywnych użytkowników wyruszy z nami w podróż po najbardziej gościnnych zakątkach świata!

Kampania lunchingowa

Subscribe to our newsletter

 
next-section
prev-section