Facebook
Facebook Google Pinterest Linkedin
foto
Zapewniamy sukces
wysokich lotów
foto
Złożymy sukces
Twojej marki
foto
Towarzyszymy markom w przełomowych
momentach
foto
Kreujemy obecność
w sieci
foto
Tworzymy nowoczesne narzędzia
komunikacji B2B
foto
Projektujemy intuicyjne
serwisy internetowe

o nas

Jesteśmy agencją specjalizującą się w działaniach zintegrowanych, będących połączeniem kampanii sprzedażowych i zasięgowych. Ich uzupełniający się wpływ gwarantuje sukces Twojej marki.

Skuteczność naszych działań potwierdzają najwięksi gracze na rynku finansowym i lotniczym.

1 7 5 14 32 200 1 1 z 6spółekPromoHolding 1 7 5 14 32 200 7 7wyspecjalizowanychdziałów 1 7 5 14 32 200 14 14obługiwanychbranż 1 7 5 14 32 200 200 200zrealizowanychkampanii 1 7 5 14 32 200 32 32pracowników 1 7 5 14 32 200 5 5 latkreatywności

nasze usługi

Łączymy online z offline. Kompleksowa troska o markę – możemy zająć się całością lub wybrać narzędzia dostosowane do najdrobniejszych celów jakie chcesz osiągnąć.

 • Branding

  Świadomie wykreuj tożsamość swojej marki i pozwól, aby w pełni odzwierciedlała wartości, którymi kierujesz się w biznesie. Identyfikacja wizualna to wizytówka każdej organizacji, dlatego do jej tworzenia podchodzimy z niezwykłą precyzją. Ściśle określona i ustandaryzowana corporate identity wyróżnia markę wśród konkurencji i pomaga skutecznie wpisać ją w świadomość konsumentów. Spójny i przemyślany branding to niezbędny element kreowania silnej marki.

  zobacz więcej
 • Strategia marketingowa

  Wszystkie działania opieramy na mocny fundamencie jakim jest strategia. To kompleksowy plan marketingowy, który pozwoli Twojej firmie skutecznie komunikować się z otoczeniem i osiągać założone cele. Dowiedz się, jakie kroki należy podjąć, aby Twoja marka wyróżniła się na tle konkurencji i odniosła sukces.

  zobacz więcej
 • Serwisy internetowe

  Prowadzenie spójnej i silnej komunikacji zaczyna się właśnie w Internecie – to najczęściej właśnie strona www jest pierwszym miejscem,w którym następuje kontakt Twojego użytkownika z produktem. Strony www są niezbędnym narzędziem w procesie budowania nowoczesnej marki. Najlepsze strony internetowe spełniają nie tylko funkcje informacyjną, czy rozrywkową, ale pełnią też rolę centrów komunikacyjnych, w których odbiorca otrzymuje pełen zakres wiedzy i możliwości zakupowych.

  zobacz więcej
 • Wydarzenia specjalne

  Event marketing zyskuje coraz większą popularność – i słusznie. Dzięki wydarzeniom specjalnym możemy nie tylko skutecznie promować naszą markę, ale także budować długotrwałe i mocne relacje z otoczeniem.

  zobacz więcej
 • Obsługa Social Media

  Potrafimy poruszyć emocje osób, do których chcesz dotrzeć. Marketing w social media rozwija się razem z postępującą ewolucją Internetu. Internauci masowo korzystają z mediów społecznościowych, codziennie zamieszczając i komentując miliardy stron treści. Portale społecznościowe dają swoim użytkownikom możliwość nie tylko bliższego kontaktu z marką, ale również wywierania na nią realnego wpływu. Agencja social media mierzy się zatem z wymagającym zadaniem szybkiej, aktualnej i uniwersalnej komunikacji między brandem, a jej fanem.

  zobacz więcej
 • PR

  Mamy talent do operowania słowem i tworzenia inspirujących opowieści o tym, co dla Ciebie ważne i czym chcesz dzielić się
  z otoczeniem. Public Relations to umiejętność rozwijania komunikacji firmy z jej otoczeniem: klientami, pracownikami, społecznością lokalną, partnerami biznesowymi i praktycznie każdym, kto styka się z Twoją marką. Skuteczność działań polega tak samo na bieżących reakcjach, jak i na zabezpieczeniu się i przewidywaniu przyszłych wyzwań, przed którymi stanie Twój biznes.

  zobacz więcej
 • Kampanie reklamowe

  Kampanie reklamowe są efektywną metodą budowania wizerunku marki i fundamentalną metodą jej komunikacji z otoczeniem. Zakres narzędzi i pomysł na akcję reklamową zależny jest od wizji, kreatywności i doświadczenia jej twórców. W dobie panowania masowych mediów, nasyconych komunikatami marketingowymi, oryginalny i zaskakujący koncept pozwala przebić się do uodpornionej na działania promocyjne świadomości konsumenta.

  zobacz więcej
 • Kampanie sprzedażowe

  Kiedy mówimy o sukcesie Twojej marki, to wiemy, że przełoży się on na mierzalne rezultaty. Kampanie sprzedażowe mają za zadanie dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców i nakłonienie ich do zakupu Twojego produktu. Polegają na okresowym i bardzo intensywnym działaniu. Ich celem jest aktywne i szybkie wsparcie sprzedaży.

  zobacz więcej
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
PLL LOT S.A.

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Każdego dnia otrzymujemy od Promo rzetelnie przygotowane materiały digital. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym olbrzymią kreatywnością.

Karolina Waśkowska, E-commerce Specialist, PLL LOT S.A.

Agencja profesjonalnie podeszła do zadania, w innowacyjny sposób przedstawiając aktualne wyniki obecności marki na rynku oraz plany na przyszłość. Świeże spojrzenie pozwoliło na stworzenie nowoczesnej, dynamicznej, przykuwającej uwagę prezentacji zawierającej wszystkie elementy brandingu.

Michał Meller, Head of Digital Marketing, InPost Sp z o.o.
DoubleTree by Hilton Hotel & Convention Center | Hampton by Hilton Krakow

Profesjonalne podejście PromoAgency zaowocowało świeżym, eleganckim projektem graficznym. Pod uwagę wzięte zostały wymagania brandingu, który został przejrzyście i umiejętnie wkomponowany w stronę. Agencja zaproponowała również nowe, ciekawe rozwiązania, które zostały zaimplementowane w serwisie.

 

Philippe Campagno, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Convention Center | Hampton by Hilton Krakow

Współpraca dotyczyła przygotowania świeżej kreacji graficznej oraz zaprojektowania pełnej struktury portalu. Agencja objęła projekt wielopoziomową obsługą. Poza stworzeniem nowoczesnej, apetycznej szaty graficznej, PromoAgency stale tworzy treści bazujące na dostarczanym materiale, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych.

Katarzyna Noga, Marketing Manager B2B, ZT Kruszwica SA
Elfa Pharm Polska

Inwestycja w sprawny i rzetelny marketing przyniosła nam mierzalne korzyści i pozwoliła osiągnąć sukces na bardzo trudnym rynku. Zaczynaliśmy skromnie, ale dzięki współpracy z odpowiednim partnerem biznesowym, konsekwentnie, krok po kroku, wchodziliśmy na kolejne poziomy rozwoju. PromoAgency  jest współautorem naszego sukcesu. Towarzyszyli nam od początku, wspierali wiedzą, doświadczeniem, narzędziami, świetną intuicją. Przed nami jeszcze wiele inspirujących wyzwań.

 

Dorota Topolska, Prezes Zarządu, Elfa Pharm Polska

Jestem szczególnie usatysfakcjonowany z odważnego podejścia do prowadzonych realizacji i dokładnego zrozumienia istoty przekazywanych briefów. PromoAgency wykazało się dużą oryginalnością prezentowanych koncepcji i szybką reakcją na nasze potrzeby, również w sytuacjach kryzysowych.

Michał John, Dyrektor Marketingu, DR. Max
Home Broker

Kampanie przygotowywane wspólnie z PromoAgency mają bardzo wysokie wskaźniki efektywności, na co olbrzymi wpływ ma umiejętne tworzenie kreacji online. PromoAgency to wyjątkowa agencja, z wielkim potencjałem, dlatego współpracę z nią bez wahania możemy polecić innym firmom.

Monika Michalkiewicz, Marketing Manager, Home Broker

Współpraca z PromoAgency pozwoliła naszej firmie na zdecydowaną poprawę wyników sprzedaży w kanale online. Agencja nie bała się nigdy rozliczania kampanii za efekt. W każdym miesiącu ich mailingi, landing pages i displaye znajdowały się w top 3 wszystkich testowanych.

Łukasz Świrgał, Dyrektor Departamentu Marketingu, Tax Care

Subscribe to our newsletter

 
next-section
prev-section